Grooveshark Music Downloader

1.0
oy
0

Grooveshark yayın servisi ile müzik indirin

15.1k

Bu uygulamayı oyla

Grooveshark Music Downloader müzik yayını yapan bir araçtır ve online müzik dinlemenin yanısıra müzik indirebilir ve sabit diskinizdeki bir klasörde depolayabilirsiniz.

Uygulama bilgisayarınızı tarayıcınızı açmaya gerek kalmadan Grooveshark'ın web sitesine bağlar. Böylece, sadece indirmek istediğiniz şarkıları seçersiniz ve saniyeler içerisinde hazır olurlar.

Grooveshark Music Downloader'ın büyük bir avantajı da bir müzik çalar içermesidir; böylece, indirmek istediğiniz herhangi bir şarkıyı indirmeden önce dinleyebilirsiniz. Bu sayede sabit diskinize tam olarak ne kaydettiğinizi bilirsiniz.

Uygulama kullanıcılar için yaşamı biraz daha kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış çok sayıda faydaya sahiptir. Şarkıları sanatçıya, albüme, parçaya hatta anahtar kelimelere göre aratabilirsiniz. Şarkılar MP3 formatında iner, böylece herhangi bir cihazda dinleyebilirsiniz.

Grooveshark Music Downloader bütün favori müziğinizi sonsuza kadar yanınızda taşımanız için mükemmel bir yoldur. Parmaklarınızın ucunda milyonlarca şarkı olacak.
Kısıtlamalar

Java 1.4 ve bağlanmak istediğiniz BBDD yöneticisi için JDBC sürücüsünü gerektirir.

Uptodown X